سریال Halo شباهت های زیادی به Game of Thrones خواهد داشت

تهیه کننده اجرایی 343 Industriesاز شباهت های سریال Halo از نظر عظمت و اتفاقات ی با Game of Thrones می گوید.

با وجود معرفی سریال هیلو (Halo) از مدتی قبل، هنوز اطلاعات زیادی از آن نداریم و طرفداران این مجموعه محبوب بی صبرانه منتظر شنیدن اخبار بیشتری از آن هستند. اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون و طبق صحبت های یکی از تهیه کنندگان 343Industries، مطلع شدیم که این سریال از جهاتی به بازی تاج و تخت (Game of Thrones) شباهت خواهد داشت.

این روزها با پایان کار مجموعه بازی تاج و تخت، همچنان بحث های زیادی در مورد آن می شود و کیکی ولف کیل به عنوان یکی از تهیه کنندگان اجرایی 343 Industries و مدیر رسانه ای این استودیو هم در جدیدترین گفتگوی خود به این مجموعه اشاره کرد و در پاسخ به سوالی در مورد حال و هوای سریال Halo گفت:

<< پیدا کردن یک نمونه مشابه برای مقایسه با سریال هیلو کار سختی است، ولی ما بین خودمان از بازی تاج و تخت به عنوان نمونه ای مشابه از نظر ابعاد و عظمت و روابط پیچیده بین شخصیت ها و گروه ها یاد می کنیم.

دنیای هیلو حال و هوای درام های ی را دارد و با اینکه در بازی های این مجموعه کمتر به این مباحث اشاره شده است، ولی در سریال می توانیم استفاده های جالبی از این بخش های مشابه بازی تاج و تخت کنیم.>>

با توجه به صحبت های ولف کیل، هرچند شاید نتوانیم شاهد اتفاقاتی چون <<عروسی خونین>> با حضور شخصیت هایی مثل گروهبان جانسون در هیلو باشیم، ولی می توان منتظر ماجراهای ی جالبی بود و در کنار صحنه های اکشن و مهیج با حضور مسترچیف (Master Chief) که نقش او را پابلو شرایبر ایفا می کند، داستان هایی خارج از فضای جنگی هم رخ خواهد داد؛ چرا که دنیای هیلو پُر است از اتفاقات ی و البته مذهبی در ارتباط با گروه ها و نژادهای مختلف و تقابل بین انسان ها و کاوننت و توطئه ها و خیانت هایی که در این مجموعه رخ می دهند.

البته شکی نیست که در این مجموعه شاهد مواردی چون ارتباطات نامشروع بین شخصیت ها نخواهیم بود و ولف کیل هم در این مورد می گوید:

<<اگر دنبال چنین چیزهایی هستید، آن ها را در هیلو پیدا نخواهید کرد.>>

سریال هیلو برای پخش از شبکه شوتایم تولید می شود و شاید بتوانیم در کنفرانس مایکروسافت در E3 2019 اطلاعات بیشتری از آن کسب کنیم.

اسکار آیزاک در فیلم بعدی پل شریدر با نام The Card Counter بازی می‌کند

فیلم بعدی دکتر استرنج استودیوی مارول در راه است

همبازی شدن متیو گری و آنجلا سارافیان در فیلم کمدی King Knight

تریلر نهایی فیلم Knives Out با بازی دنیل کریگ منتشر شد

شورانر فصل سوم سریال Jack Ryan مشخص شد

انتشار اولین تریلر انیمیشن Green Eggs and Ham از شبکه نتفلیکس

تولید سریال Halo رسما آغاز شد ( بخش دوم)

سریال ,های ,halo ,ها ,هیلو ,مورد ,سریال halo ,این مجموعه ,در این ,ها و ,game of

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
کسب درآمد از طریق اینترنت و دنیای ارز های دیجیتال دانلود فیلم رایگان_ایرانیان نوین مطالب اینترنتی سایت ققنوس pikasografk مجله فراستو بامداد دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مطالب اینترنتی شاپ برو پرورش افکار و قانون جذب