مارول برای فیلم بعدی دکتر استرنج از Jade Bartlett برای نوشتن داستان فیلم کمک می گیرد. فیلم بعدی که به این قهرمان جادویی دنیای مارول اختصاص پیدا خواهد کرد Doctor Strange in the Multiverse of Madness نام دارد. به این ترتیب به زودی شاهد بازگشت بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج، همچنین بندیکت وانگ در نقش وانگ، و الیزابت اولسن در نقش اسکارلت ویچ خواهیم بود.

کارگردانی فیلم جدید دکتر استرنج را اسکارت دریکسون بر عهده خواهد داشت. در مورد نقش بارلت در نویسندگی فیلم باید گفت که مشخص نیست او به تنهایی کار نویسندگی را انجام خواهد داد یا آن که فیلم نامه محصول همکاری مشترکش با دریکسون خواهد بود. نویسندگی فیلم اول دکتر استرنج را دریکسون، رابرت کارگیل و جان اسپیتز بر عهده داشتند.

مارول که تقریباً هیچ فیلم ضعیفی در این سال ها تولید نکرده، امیدوار است فیلم دوم مجموعه دکتر استرنج هم مانند فیلم اولش سود زیادی برای این شرکت به همراه داشته باشد. فیلم اصلی دکتر استرنج در سال 2016 اکران شد که حاصل فروش جهانی آن 677 میلیون دلار بود. منتقدین هم از این فیلم استقبال کردند که امتیاز بالای 89 درصد در راتن تومیتوز کاملاً گویای این واقعیت است.

فیلم بعدی مارول در سینماها بلک ویدو (بیوه سیاه) خواهد بود که سال 2020 اکران می شود. پس از آن فیلم جاودانه ها (The Eternals) روی پرده خواهد رفت. وجه مشترک هر دو فیلم آن است که کارگردانی هر دو فیلم را یک زن بر عهده دارد.

در حال حاضر به غیر از دکتر استرنج، مارول چند دنباله دیگر را هم در دست اجرا دارد که طی دو سال آینده اکران خواهند شد.

اولین مورد تور: عشق و رعد (Thor: love and thunder) است که قرار است سال 2021 اکران شود و مورد بعدی بلک پنتر 2 (Black Panther 2) است که قرار است سال 2022 به نمایش در آید.

از پروژه های دیگر مارول که در طی دو یا سه سال آینده تکمیل خواهند شد باید به شانگ چی (Shang Chi) که برای سال 2021 باید آماده شود و محافظین کهکشان 3 اشاره کرد.

اسکار آیزاک در فیلم بعدی پل شریدر با نام The Card Counter بازی می‌کند

فیلم بعدی دکتر استرنج استودیوی مارول در راه است

همبازی شدن متیو گری و آنجلا سارافیان در فیلم کمدی King Knight

تریلر نهایی فیلم Knives Out با بازی دنیل کریگ منتشر شد

شورانر فصل سوم سریال Jack Ryan مشخص شد

انتشار اولین تریلر انیمیشن Green Eggs and Ham از شبکه نتفلیکس

تولید سریال Halo رسما آغاز شد ( بخش دوم)

فیلم ,دکتر ,سال ,مارول ,استرنج ,اکران ,دکتر استرنج ,فیلم بعدی ,بر عهده ,در نقش ,است که

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
pichacnegareh نعلینج daryarayanehi چهره پردازي shamsmusic faslebargrizan آسان بخرید وب نوشت تخصصی پژوهش علوم اجتماعی آموزش طراحی لوگو کتسات